› FIRMY
› OGŁOSZENIA
› AUKCJE

kobieta

uroda ›› Gabinety kosmetyczne (3) ›› Salony fryzjerskie (2) ›› Solarium (0) ›› Drogerie (1) ›› Tatuaż (0)
moda ›› Moda damska (1) ›› Torebki i galanteria (1) ›› Bielizna (0) ›› Buty (0) ›› Biżuteria (0) ›› Moda wieczorowa (0) ›› Moda dla puszystych (0) ›› Moda dla kobiet w ciąży (1) ›› Salony ślubne (0)
zdrowie ›› Medycyna estetyczna (2) ›› Sport i fitnes (0) ›› Dieta (0) ›› Masaż (1) ›› Gabinety ginekologiczne (0)
inne ›› kino na obcasach (0) ›› dla mam (0) ›› szkoły, kursy, szkolenia (0) ›› sex shopy (0)
numer wpisu 982, data dodania 2012.01.27, odsłon 79482, edytuj
Elbląg 82-300, ul. Legionów 8/C
tel. 730 050 050

o firmie

Jestem lekarzem dermatologiem z 10 letnim stażem pracy. Od uzyskania dyplomu lekarza w Akademii Medycznej w Gdańsku i zdobycia II go stopnia specjalizacji z dermatologii (2007) związana jestem z Oddziałem Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala w Elblągu. W lipcu 2011 obroniłam pracę doktorską otrzymując tytuł dr n.med. Rozprawa doktorska poświęcona była alergicznym powikłaniom po metalowych wszczepach stosowanych w ortopedii.

 
Moim nadrzędnym celem jest indywidualne podejście do każdego pacjenta. Podczas wizyty lekarskiej staram się wytłumaczyć przyczynę choroby oraz sposób leczenia u danej osoby. 
 
Dermatologią estetyczną zajmuję się od 2005 roku, początkowo pracowałam w Miejskiej Farmie  Piękności w Gdyni (link:medycyna estetyczna). Obecnie od kilku lat prowadzę gabinet prywatny w Studio Zdrowia i Fizjoterapii Neo Lady przy ul. Ks. Osińskiego 4a w Elblągu  (link: botox elblag)
 
Należę do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, które podlega pod Europejskie Stowarzyszenie Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej (European Society for Cosmetics&Aestetics Dermatology –ESCAD). Nieustannie doskonalę swoje umiejętności w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej. Oferuję nowoczesne metody leczenia chorób skóry, włosów i paznokci w tym trądziku oraz zabiegi dermatologii estetycznej m.in. zabiegi laserowe usuwające naczynka krwionośne, nadmierne owłosienie, plamy posłoneczne. 
 
Zapraszam Państwa na bezpłatne konsultacje dotyczące zabiegów, które zatrzymają procesy starzenia się skóry i pozwolą utrzymać młody wygląd na długo.
 
Z poważaniem 
Danuta Dąbrowska
galeria zdjęć   zobacz więcej zdjęć ›
lokalizacja na mapie
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.