› FIRMY
› OGŁOSZENIA
› AUKCJE
A1 _ MAZURY DUZY

komputery, telefony, RTV, SAT

›› serwis komputerowy (5)
›› sklepy komputerowe (12)
›› sprzęt RTV (5)
›› usługi RTV, SAT (7)
numer wpisu 2952, data dodania 2013.03.18, odsłon 11558, edytuj
Elbląg 82-300, ul. Hetmańska  3k
tel. 55 235 53 23
tel. 55 233 29 08

O firmie

Firma K&M powstała w listopadzie 1997 roku. Lokal, w którym prowadzimy działalność znajduje się w centrum Elbląga, na głównym pasażu handlowym przy ul. Hetmańskiej. W strukturach naszej firmy funkcjonują następujące wydziały: komputerowy, kas fiskalnych, serwisowy, internetowy, szkoleniowy i księgowy. Każdy z nich obsługiwany jest przez naszych pracowników.

Działalność nasza obejmuje przede wszystkim sprzedaż komputerów i urządzeń fiskalnych wraz z ich serwisem. Prowadzimy również stałe opieki firm, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie urządzeń komputerowych oraz ich oprogramowania.

Jesteśmy autoryzowanym Partnerem Serwisowym firmy NTT S.A. Posiadamy ponadto autoryzację takich firm, jak: INSERT, IC INTRACOM, NOVITUS, ELZAB, SOFTECH, Graf-Soft. 

Od początku istnienia firmy dbamy o jej dynamiczny i wszechstronny rozwój, co pozwala nam na stałe poszerzenie i wzbogacenie naszej oferty handlowo - usługowej. Zależy nam na tym, aby Klienci dokonujący zakupów w naszej firmie i korzystający z naszych usług byli w pełni usatysfakcjonowani. Stąd też gwarantujemy nie tylko wysoki standard oferowanego przez nas sprzętu i akcesoriów, ale także fachowe i kompleksowe doradztwo.

Zapraszając Państwa do współpracy z naszą firma dołączamy wykaz oferowanego przez nas asortymentu i świadczonych usług.

Nasze usługi obejmują:

  • sprzęt i akcesoria komputerowe
  • urządzenia fiskalne
  • oprogramowanie do prowadzenia Hoteli i Gastronomii
  • kompleksowe oprogramowanie do prowadzenia firm (sprzedaż, magazyn, księgowość)
  • opiekę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną
  • instalacja sieci komputerowych

Celem naszej firmy jest pełna satysfakcja Klienta, dlatego też gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów, konkurencyjne ceny, rabaty oraz dogodne terminy płatności dla stałych Partnerów, bezpłatny dowóz i montaż u Klienta zakupionego w naszej firmie sprzętu, stałe zaopatrzenie oraz bezpośrednie dostawy do Klientów, bezpłatną i wszechstronną informację oraz pomoc techniczną, zaawansowane doradztwo w zakresie integracji systemów komputerowych, bezpłatną instalację zakupionych u nas podzespołów komputerowych.

Zobacz firmę   zobacz więcej zdjęć ›
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.