› FIRMY
› OGŁOSZENIA
› AUKCJE
A1 _ MAZURY DUZY

kultura i sztuka

›› galerie (6)
›› instytucje (9)
›› kluby, puby (4)
›› muzea (1)
›› stowarzyszenia (0)
›› kina, teatry (3)
numer wpisu 1592, data dodania 2012.09.21, odsłon 19237, edytuj
Elbląg 82-300, ul. Kowalska 1-2c
tel. kom. 502 302 110

Opis

Czasem uda się zrobić coś, co jednocześnie pozwala na realizację marzeń, integruje ludzi, daje im satysfakcję ze wspólnego przebywania i współuczestnictwa w tworzeniu nowego, a nawet okazję do inicjowania i realizacji projektów, które wcześniej w mieście takim jak Elbląg wydawałyby się niemożliwe... Takim czymś dla pewnych osób stał się klub Mjazzga. 

Powstał w maju 2011 roku. W ciągu kilkunastu miesięcy udało się w nim zebrać grupę osób, dzięki którym (ich działaniom, kreatywności i radości życia) klub zdążył w mocny sposób zaakcentować swoje miejsce na mapie kulturalnego i rozrywkowego życia Elbląga.Oferta klubu nie jest adresowana do ludzi określonych jakimś przedziałem 
wiekowym czy zasobnością portfela. To miejsce, w którym dobrze będą się czuli ludzie ciekawi świata, pomysłowi, o szerokich horyzontach muzycznych, indywidualiści, pasjonaci, postrzeleńcy i Ci, którzy wiodąc czasem stabilne i uporządkowane życie za dnia - lubią wieczorem spędzić czas w doborowym towarzystwie, pośmiać się, posłuchać muzyki na jaką wcześniej nie mieli okazji trafić i przy okazji rozluźnić za pomocą zimnego piwa, drinka czy innego trunku.
 
 
Z jakich pozycji menu MJAZZGI można i należy korzystać przede wszystkim? 
 
KONCERTY - dobra muzyka na żywo. W klubie posłuchać można zarówno młodych, zaczynających dopiero karierę artystów (nie tylko lokalnych) jak i uznane, rozpoznawane i doskonałe grupy muzyczne oraz solistów zarówno polskich jak i zagranicznych. Dominujące gatunki muzyczne to jazz, rock, alternatywa, reggae, blues i pokrewne.  
 
WYSTAWY - cyklicznie organizowane wernisaże grafiki, fotografii, malarstwa. 
 
PROJEKCJE MULTIMEDIALNE - okazja do zobaczenia koncertów i dokumentów głównie o tematyce muzycznej na dużym ekranie.
 
IMPREZY TEMATYCZNE - zabawy w wybranej konwencji, często z korespondującym wystrojem i angażujące uczestników do aktywności zgodnie z tematem imprezy.
 
Nieregularnie w  Mjazzdze można wziąć udział w innego typu imprezach, jak przedstawienia teatralne, spotkanie z poezją (slamy poetyckie), jamy muzyczne, happeningi i inne wydarzenia z szeroko pojętej dziedziny kultury. Dodatkowa atrakcja to wieczór przy muzyce pianisty, który na przemian nastrojowo i żywiołowo wyśpiewuje najpiękniejsze perełki muzyki rozrywkowej. Drzwi klubu otwarte są dla każdego, kto chce i potrafi spędzać czas dostarczając sobie radości i nie pozbawiając jej w tym samym czasie innych.
 
Mjazzga działa przez cały tydzień od około godziny 17.00 do ostatniego klienta.
lokalizacja na mapie
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.