› FIRMY
› OGŁOSZENIA
› AUKCJE

motoryzacja

kupno - sprzedaż ›› Salony, dealerzy (0) ›› Komisy (0) ›› Sklepy motoryzacyjne (5) ›› Auto części (3) ›› Bagażniki (1) ›› Akumulatory (1)
pozostałe usługi ›› Ubezpieczenia (1) ›› Stacje kontroli (3) ›› Myjnie (2) ›› Wynajem aut (0) ›› Finansowanie (0) ›› Nauka jazdy (0) ›› Stacje paliw (0) ›› Transport (0)
B1 - Stawbud
numer wpisu 55, data dodania 2012.01.12, odsłon 44026, edytuj
Elbląg 82-300, ul. Browarna 86
tel. 55 641 88 85

o firmie

Auto myjnia ręczna - Karolina to firma rodzinna z ponad 14 letnią tradycją. W naszej ofercie znajdą Państwo komplet usług związanych z profesjonalnym myciem i zabezpieczaniem lakierów Waszych samochodów, czyszczeniem tapicerek również skórzanych jak i czyszczeniem i dezynfekcją dywanów.

Nasze usługi wykonujemy w oparciu o tradycyjne metody oraz na życzenie nowoczesny - ekologiczny system Steam Car Wash działający w oparciu o suchą, zjonizowana parę wodną. System ten zużywa ponad 30 razy mniej wody podczas mycia typowego samochodu. Dodatkowo zjonizowana para wodna eliminuje z tapicerek samochodowych oraz dywanów bakterie oraz roztocza (właściwości dezynfekcyjne).
 
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kompleksowe mycie samochodów osobowych, terenowych i dostawczych
profesjonalne czyszczenie tapicerek (na życzenie system pary wodnej, który eliminuje bakterie, roztocza – idealny dla alergików)
mycie aktywną pianą w cenie standardowego mycia - osuszacz ( krótkotrwały hydrowosk ) używamy wosków twardych ( trwałośc do kilku miesięcy i miękkich tzw. na mokro)
 
NOWOŚĆ – profesjonalne czyszczenie i dezynfekcja dywanów przy użyciu suchej zjonizowanej pary wodnej przynieś do nas swój stary dywan a przekonasz się że musisz go zmieniac na nowy
 
* jeśli zależy Ci na czasie bo wieczorem przyjdą goście a dywan nie wygląda odpowiednio zadzwoń poprawimy      jego wygląd w kilka godzin
 
* jeśli twój dywan leżał w piwnicy lub na strychu a masz zamiar użyc ponownie wskazane byłoby zdezynfekowac   go przed rozłożeniem w domu dzięki użyciu suchej pary wodnej możliwe jest usunięcie nawet bardzo uporczywych zabrudzeń typu wosk , parafina czy też guma do żucia . Para wodna przy temperaturze ok 150 stopni poza tym że jest w stanie usunąc większośc typowych zabrudzeń usuwa również wszelkie bakterie i roztocza bez użycia środków chemicznych a choc ich nie widzimy to są one niezmiernie grożne dla naszych organizmów a w szczególności organizmów naszych pociech .
 
Dzięki użyciu suchej pary wodnej dywan można niemal natychmiast rozłożyc ponownie bez obaw nawet na drewnianej podłodze i gotowy jest do ponownego użycia gdyż zawartośc wody w takiej parze jest to ok 5 % co powoduje że nie wymaga on długotrwałego suszenia a czas potrzebny na wykonanie takiej usługi skraca się do kilku godzin wraz ze schnięciem nie zależnie od warunków atmosferycznych co było nie możliwe do uzyskania przy tradycyjnym praniu dywanów .
 
* nie każdy dywan nadaje się do użycia tej metody lecz 95 % dywanów używanych w polskich domach można czyścic taką metodą
* z uwagi na ciężar i gabaryty urządzenia nie wykonujemy tej usługi w domu klient
 
AKTUALNA PROMOCJA ! - mycie tapicerki samochodowej już od 99 zł
galeria zdjęć   zobacz więcej zdjęć ›
lokalizacja na mapie
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.