› FIRMY
› OGŁOSZENIA
› AUKCJE

motoryzacja

kupno - sprzedaż ›› Salony, dealerzy (3) ›› Komisy (2) ›› Sklepy motoryzacyjne (16) ›› Auto części (8) ›› Bagażniki (1) ›› Akumulatory (6)
pozostałe usługi ›› Ubezpieczenia (3) ›› Stacje kontroli (4) ›› Myjnie (4) ›› Wynajem aut (0) ›› Finansowanie (0) ›› Nauka jazdy (2) ›› Stacje paliw (0) ›› Transport (0)
numer wpisu 78, data dodania 2012.01.12, odsłon 29334, edytuj
Władysławowo 82-300, ul. Żuławska 40
tel. 55 236 16 80
tel.  55 234 18 14

Citroen Auto-Postek

Przykład Koncesji Auto-Postek jest najlepszym dowodem na to, że nawet na bardzo trudnym rynku można osiągnąć cel, który na pierwszy rzut oka wydaje się niemożliwy do osiągnięcia. W Elblągu i okolicach panują warunki wyjątkowo niesprzyjające sprzedaży samochodów - bezrobocie i biedne społeczeństwo to nie jest wymarzony teren do działania. Mimo to nasza Koncesja radzi sobie znakomicie.

Efekty osiągane przez Auto-Postek są zadziwiające w kontekście obecnego spadku sprzedaży i sytuacji na lokalnym elbląskim rynku. Na sukces trzeba zapracować. Można zapomnieć o szybkich i efektywnych wynikach. To, że osiągamydobre rezultaty to nie przypadek, ale efekt długotrwałych przygotowań i ciężkiej pracy całego zespołu. Nasza Koncesja to firma rodzinna.
Na rynku istniejemy już ponad lat 70. Mieliśmy więc czas na to, aby ludzie nas poznali i obdarzyli zaufaniem. To bardzo ważne, aby klient wierzył sprzedawcy. Koncesja zanim sprzeda samochód musi stać się wiarygodna w oczach przyszłego klienta. To pomaga nawiązać bliższą więź, ułatwia przełamywanie w trudnej sytuacji na łatwym przecież rynku nie ma innej drogi. Tak więc na klientów, którzy lodów i owocuje stałym kontaktem na przyszłość. Wielu Klientów trzeba sobie niejako "wychować". To żmudny i czasochłonny proces, ale gwarantujący stabilność w przyszłości. Poza tym teraz kupują u nas samochody pracowaliśmy długo. Efekty rzadko pojawiają się natychmiast. Kolejna bardzo ważna rzecz to dbanie o Klienta, którego się już zdobyło. Nasi Klienci wiedzą, że zawsze mogą do nas wrócić i liczyć na pomoc. Nigdy nie pozostawiamy ich i chcemy za wszelką cenę utrzymać przy sobie. Tak więc szacunek dla Klienta, ciężka praca nad wzajemnymi kontaktami, które trzeba podtrzymać i pielęgnować oraz przemyślane działanie to kwestia pierwszoplanowa.
 
Niemniej ważny jest entuzjazm, z którym wykonujemy swoją pracę i zarażamy nim wszystkich dookoła. Nasza rodzina to "samochodziarze" z prawdziwego zdarzenia. Uwielbiamy swoją pracę, angażujemy się w nią i tego samego oczekujemy od innych. Wychodzimy z założenia, że wszystko zależy od nas.
Zapraszamy do współpracy. Polecamy kompleksowe usługi samochodowe.
galeria zdjęć   zobacz więcej zdjęć ›
lokalizacja na mapie
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.