› FIRMY
› OGŁOSZENIA
› AUKCJE

motoryzacja

kupno - sprzedaż ›› Salony, dealerzy (3) ›› Komisy (2) ›› Sklepy motoryzacyjne (18) ›› Auto części (10) ›› Bagażniki (1) ›› Akumulatory (8)
pozostałe usługi ›› Ubezpieczenia (2) ›› Stacje kontroli (3) ›› Myjnie (4) ›› Wynajem aut (0) ›› Finansowanie (0) ›› Nauka jazdy (2) ›› Stacje paliw (0) ›› Transport (0)
numer wpisu 39, data dodania 2012.01.11, odsłon 32713, edytuj
Elbląg 82-300, ul. Żyrardowska  83D
tel. 55 611 43 00

o firmie

Firma istnieje na rynku od 1996 roku. Jesteśmy specjalistyczną firmą CAR-AUDIO, autoryzowanym punktem sprzedaży i montażu sprzętu renomowanych firm takich jak: Alpine, Blaupunkt, Clarion, JVC, Sony , JBL, Infinity.

Proponujemy nie tylko wysokiej jakości produkty w dobrych cenach, ale przede wszystkim profesjonalny montaż i fachowe doradztwo. 
 
W naszej ofercie dodatkowo:
 
LAMPY LED
 
W naszej ofercie nowoczesne rozwiązania oświetlenia do jazdy dziennej. Montujemy bardzo popularne ostatnio zestawy  LED. Ceny zestawów zaczynają się już od 100 zł - montaż od 100 zł.
 
CZUJNIKI COFANIA
 
Posiadamy bogaty wybór czujników cofania, które w znacznym stopniu zapobiegają przypadkowym uszkodzeniom podczas poruszania się po zatłoczonych parkingach i warunkach ograniczonej widoczności. Koszt montażu czujników cofania już od 200 zł. 
 
ALARMY,BLOKADY SKRZYNI, ODCIĘCIA ZAPŁONU
 
Oferujemy szeroką gamę alarmów, blokad i odcięć wraz z montażem. Montujemy te urządzenia do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, skuterów, łodzi, itp.
 
DORABIANIE KLUCZYKÓW
 
Naszym Klientom oferujemy nową usługę, podyktowaną rosnącym zainteresowaniem z ich strony. Posiadamy sprzęt odpowiedni, żeby pomóc Ci, jeśli masz problem z dorobieniem klucza z immobiliserem do fabrycznej stacyjki lub rozkodował Ci się sterownik centralnego zamka. 
 
Koszt dorobienia klucza już od 30zl, a klucza z immobiliserem od 80 zł. 
 
PRZYCIEMNIANIE SZYB
 
Szyby oklejone folią ciemną, koloru karoserii lub innym ulubionym odcieniem, nie są już dzisiaj luksusem, na który stać tylko niewielu. W zależności od warunków panujących na drodze można dostrzec różne zalety folii. W słoneczne dni samochód mniej się nagrzewa, a wnętrze za foliowaną szybą pozostaje chłodne. Poza tym, gdy jedzie się tyłem do słońca, unika się oślepiającego blasku. Jazda sprawia znacznie więcej przyjemności, gdy nic nie świeci po oczach. W stosunku do jasnych szyb, poprawie ulega również widoczność (nie oślepia nas, odbijany we wstecznym lusterku, blask reflektorów aut jadących za nami).
 
SYSTEM LOKALIZACJI GPS - iKOL
 

System ikol jest profesjonalnym systemem monitoringu GPS pojazdów. Za pomocą prostej w obsłudze strony internetowej możesz sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się Twój pojazd. Lokalizator GPS ikol jest wyjątkową platformą, która pozwala Ci dowolnie dostosowywać dostępne na niej funkcje do Twoich potrzeb.

W pojeździe umieszczany jest moduł lokalizacji GPS, który na bieżąco zbiera informacje pochodzące od satelitów, przechowuje je w swojej wewnętrznej pamięci a następnie wysyła do serwerów ikol. Za pomocą dowolnego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę internetową, możesz zalogować się do aplikacji ikol i mieć dostęp do informacji pochodzących z lokalizatora GPS. Nie musisz instalować żadnego dodatkowego oprogramowania.

 
ZESTAWY GŁOŚNOMÓWIĄCE
 
Kierowcom, często prowadzącym rozmowy telefoniczne podczas jazdy, proponujemy zestawy głośnomówiące, oparte na łączności Blutetooth. Jest to rozwiązanie wygodne, bezpieczne i uniwersalne, nie wymagające wymiany wraz ze zmianą aparatu telefonicznego, np. przy przedłużeniu umowy u operatora.
 
SERWIS RTV
 
Jeśli cokolwiek wydarzy się z towarem zakupionym u nas, klient nie musi się martwić. My zrobimy to za Niego - zapewniając serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 
 
GANNET GUARD SYSTEM
 
Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Najskuteczniejszego na rynku systemu odszukiwania. Nasz zespół pracowników przeszedł gruntowne szkolenie w zakresie montażu oraz serwisu GANNET Guard System.
 
Dbając o jak najlepszy kontakt z klientami - organizujemy pokazy samochodów demonstracyjnych różnych firm, przybliżając w ten sposób najnowsze technologie i trendy w branży car-audio. 
 
SYSTEM WCZESNEGO OSTRZEGANIA - YANOSIK
 
Yanosik to najskuteczniejszy komunikator, który ostrzeże Cię o sytuacji na drodze: fotoradarach, kontrolach prędkości, zagrożeniach, kontrolach ITD i patrolach nieoznakowanych.
 
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10 – 18 oraz w soboty 10-15.
Znajdziesz nas na FACEBOOK i ALLEGRO.
Prowadzimy też sprzedarz ratalną i wysyłkową.
galeria zdjęć   zobacz więcej zdjęć ›
lokalizacja na mapie
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.