› FIRMY
› OGŁOSZENIA
› AUKCJE
A1 _ MAZURY DUZY

motoryzacja

kupno - sprzedaż ›› Salony, dealerzy (0) ›› Komisy (0) ›› Sklepy motoryzacyjne (3) ›› Auto części (2) ›› Bagażniki (1) ›› Akumulatory (0)
pozostałe usługi ›› Ubezpieczenia (0) ›› Stacje kontroli (3) ›› Myjnie (2) ›› Wynajem aut (0) ›› Finansowanie (0) ›› Nauka jazdy (0) ›› Stacje paliw (0) ›› Transport (0)
B1 - Stawbud
numer wpisu 3137, data dodania 2014.09.24, odsłon 98685, edytuj
Elbląg 82-300, ul.  Bema 18
tel. kom. 696 210 133

O firmie

Wykonujemy WSZYSTKIE usługi związane z myciem i czyszczeniem aut gorącą parą wodną. Pierzemy tapicerkę samochodową suchą pianą. Po zakończeniu prania (3-3,5 godz.) auto gotowe jest do dalszej eksploatacji - tapicerka jest sucha! Stawiamy wszystko na wykonywanie usług na najwyższym poziomie.

Nasza maszyna parowa posiada certyfikat jakości ISO 9001:2009, generuje GĘSTĄ, GORĄCĄ, SUCHĄ pianę. Jesteśmy myjnią stacjonarną. Na wykonane przez nas usługi dajemy gwarancję!

Myjnia znajduje się w Elblągu woj. warmińsko-mazurskie. Obsłużymy jednak klientów z całej polski. U nas klient decyduje którego dnia i o której godzinie da nam auto na wykonanie zamówionych usług.

Maszyny parowe OPTIMA są w 100% ekologiczne. Do umycia jednego auta zużywa się blisko 50 razy mniej wody, niż w tradycyjnej myjni. Myjnia parowa nie generuje ścieków, ale za to generuje parę o wysokiej temperaturze, która nie tylko usuwa brud, ale także eliminuje wszystkie bakterie, wirusy i grzyby. Myjnia parowa doskonale nadaje się do czyszczenia i sterylizacji wnętrza samochodu oraz kanałów wentylacyjnych. Większość bakterii i drobnoustrojów rozwija się w temp. 10-65°C. Komórki te w szybkim tempie rozmnażają się. 
Para o temp. 100°C zabija wszystkie zarazki i bakterie w czasie od 1 do 12 minut. Para ma bardzo dobre właściwości penetrujące i dlatego wypłucze każdy brud, piasek nagromadzony we wszystkich szczelinach samochodu. 

Wszystkie środki pomocnicze do bezwodnego mycia (woski, nabłyszczacze) są bio-degradalne. 
Myjnia parowa przeznaczona jest do kompleksowego mycia pojazdów, czyszczenia i dezynfekcji wnętrza auta oraz do prania tapicerki samochodowej - na sucho - gęstą, gorącą pianą o wilgotności kilku procent. W efekcie takiego prania otrzymujemy produkt suchy, zdezynfekowany, gotowy do natychmiastowego użytku.

Nasze realizacje   zobacz więcej zdjęć ›
lokalizacja na mapie
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.