› FIRMY
› OGŁOSZENIA
› AUKCJE
A1 _ MAZURY DUZY
numer wpisu 3093, data dodania 2014.03.26, odsłon 87587, edytuj
Elbląg 82-300, ul. Szafirowa (Gronowo Górne) 33
tel. 55 234 13 87

O firmie

Boba sp. j. to firma z wieloletnim doświadczeniem, oferująca rozwiązania do każdego typu wnętrz. Dzięki naszej ofercie zbudują, wykończą lub wyremontują Państwo każde wnętrze. Oferowane przez nas produkty cechuje jakość i wytrzymałość. Dobierając dostawców, kierujemy się renomą i bogactwem oferty. Dzięki temu, jesteśmy w stanie sprostać wyobraźni i oczekiwaniom naszych wymagających klientów.

W naszej ofercie:

Elementy meblowe
Fronty drewniane i lakierowane, foliowane i fornirowane, a także akrylowe. Zachęcamy do zapoznania się z e-katalogiem frontów meblowych dostępnym na naszej stronie internetowej.

Szkło
Naszym klientom proponujemy szkło witrażowe, piaskowane, ornamentowe i gięte. Posiadamy duży wybór.

Meble na wymiar
Jesteśmy producentem mebli na wymiar do każdego wnętrza. Specjalizujemy się w meblach kuchennych, salonowych, pokojowych oraz biurowych. Wykonujemy pomiar, wizualizacje 3D oraz montaż.

Drzwi
W naszej ofercie posiadamy bardzo duży wybór drzwi zewnętrznych (w tym antywłamaniowych) oraz wewnętrznych. Współpracujemy z największymi producentami drzwi w Polsce. Uzupełnieniem oferty są akcesoria do drzwi, takie jak: klamki, maskownice, ościeżnice itp.

Podłogi
Posiadamy duży wybór podłóg i akcesoriów do wykończeń. Doradzamy i dopasowujemy zakup do potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Serdecznie zapraszamy do siedziby w Gronowie Górnym, ul. Szafirowa 33.  

zobacz firmę   zobacz więcej zdjęć ›
lokalizacja na mapie
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.