› FIRMY
› OGŁOSZENIA
› AUKCJE
numer wpisu 108, data dodania 2012.01.12, odsłon 74552, edytuj
Elbląg 82-300, ul. Grunwaldzka 60-66
tel. 55 233 99 85

o firmie

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą największego w Północnej Polsce salonu meblowego – Sonik. Firma od 1991 roku współpracuje z czołowymi producentami, których marki znane są w Polsce i za granicą. Na powierzchni 7000 m2 prezentowany jest asortyment 180 dostawców mebli oraz artykułów aranżacyjnych. Sonik poza meblami oferuje również wyszukane i unikatowe dodatki dekoracyjne. Chcąc sprostać wymaganiom, salon uaktualnia ofertę o  nowości związane z szeroko rozumianym wystrojem wnętrz.

W propozycji sklepu znajdą Państwo produkty o bogatej kolorystyce i deseniu, pasujące do każdego pomieszczenia. Sonik oferuje meble do jadalni, sypialni, salonu oraz meble dziecięce i młodzieżowe. Nie zależnie od rodzaju materiałów wykorzystywanych do produkcji, wszystkie charakteryzuje bardzo wysoka jakość. Obfita gama asortymentu usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo salon posiada profesjonalny serwis montażowy i reklamacyjny.

Dla wszystkich, którzy w proponowanych aranżacjach nie znajdą nic dla siebie, firma oferuje własne wyroby: meble na zamówienie, kuchnie, garderoby, meble w/g projektu klienta. Serdecznie zapraszamy do sklepu meblowego Sonik oraz zachęcamy do zapoznania się z bieżącymi akcjami promocyjnymi oraz wyprzedażami sezonowymi.

galeria zdjęć   zobacz więcej zdjęć ›
lokalizacja na mapie
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.