› FIRMY
› OGŁOSZENIA
› AUKCJE

produkcja, handel, usługi

›› meble i akcesoria (10)
›› krawiectwo (14)
›› piekarnie (6)
›› produkcja opakowań (11)
›› przemysł skórzany (16)
›› przemysł spożywczy (10)
›› handel detaliczny (15)
›› hurtownie (36)
›› usługi reklamowe (77)
›› video i foto (3)
›› tłumaczenia (30)
›› serwis AGD (4)
›› usługi tapicerskie (4)
›› zakłady sprzątania (19)
›› pośrednictwo pracy (6)
›› kwiaciarnie (1)
›› zakłady pogrzebowe (2)
B1 - Stawbud
numer wpisu 3303, data dodania 2017.11.16, odsłon 13037, edytuj
Elbląg 82-300, ul. Antoniego Czuchnowskiego  2
tel. 55 237 89 31
tel. kom. 668 828 706

O Firmie

Nutrimilk Sp. z o.o. prowadzi działalność gospodarczą na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Od lat Warmia i Mazury słynie z dostarczania najlepszych produktów mlecznych na cały świat. Elbląska Strefa zajmuje tereny leżące nad rzeką Elbląg, w pobliżu portu. Dogodne położenie pod względem komunikacyjnym umożliwia transport zarówno drogą lądową, jak i wodną.

Spółka skoncentrowała się na stworzeniu własnych produktów skierowanych głównie do producentów sektora spożywczego, które są znakomitą ekonomiczną alternatywą dla tradycyjnego mleka w proszku. Dzięki w pełni zautomatyzowanej linii technologicznej , własnemu laboratorium spełniającym najwyższe europejskie standardy dostarczamy mieszanki i produkty mleczne w proszku najwyższej jakości.

Wysoce zaawansowana technologia wentylacji i klimatyzacji pozwala na utrzymanie odpowiedniej i jednakowej temperatury i wilgotności na każdym etapie procesu produkcyjnym. Wyjątkowym atutem linii technologicznej Nutrimilk są nowoczesne systemy blendujące , pneumatyczny transport produktu ,niepowodujący zniekształcenia struktury białek mlecznych. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom linia ma ogromne moce przerobowe, największe w Polsce.

Zespól Nutrimilk składa się z wykwalifikowanych specjalistów, których ogromna wiedza i doświadczenie jest dla nas bezcenne. Profesjonalizm ludzi tworzących Nutrimilk jest gwarancją sukcesu we współpracy z klientem, tworzeniem długofalowych relacji , co czyni nas partnerem biznesowym, o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym, europejskim i światowym.

lokalizacja na mapie
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.