› FIRMY
› OGŁOSZENIA
› AUKCJE

produkcja, handel, usługi

›› meble i akcesoria (0)
›› krawiectwo (0)
›› piekarnie (0)
›› produkcja opakowań (0)
›› przemysł skórzany (0)
›› handel detaliczny (0)
›› hurtownie (0)
›› usługi reklamowe (1)
›› video i foto (1)
›› tłumaczenia (0)
›› serwis AGD (0)
›› usługi tapicerskie (0)
›› pośrednictwo pracy (0)
›› kwiaciarnie (0)
›› zakłady pogrzebowe (0)
B1 - Stawbud
numer wpisu 3303, data dodania 2017.11.16, odsłon 16965, edytuj
Elbląg 82-300, ul. Antoniego Czuchnowskiego  2
tel. 55 237 89 31
tel. kom. 668 828 706

O Firmie

Nutrimilk Sp. z o.o. prowadzi działalność gospodarczą na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Od lat Warmia i Mazury słynie z dostarczania najlepszych produktów mlecznych na cały świat. Elbląska Strefa zajmuje tereny leżące nad rzeką Elbląg, w pobliżu portu. Dogodne położenie pod względem komunikacyjnym umożliwia transport zarówno drogą lądową, jak i wodną.

Spółka skoncentrowała się na stworzeniu własnych produktów skierowanych głównie do producentów sektora spożywczego, które są znakomitą ekonomiczną alternatywą dla tradycyjnego mleka w proszku. Dzięki w pełni zautomatyzowanej linii technologicznej , własnemu laboratorium spełniającym najwyższe europejskie standardy dostarczamy mieszanki i produkty mleczne w proszku najwyższej jakości.

Wysoce zaawansowana technologia wentylacji i klimatyzacji pozwala na utrzymanie odpowiedniej i jednakowej temperatury i wilgotności na każdym etapie procesu produkcyjnym. Wyjątkowym atutem linii technologicznej Nutrimilk są nowoczesne systemy blendujące , pneumatyczny transport produktu ,niepowodujący zniekształcenia struktury białek mlecznych. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom linia ma ogromne moce przerobowe, największe w Polsce.

Zespól Nutrimilk składa się z wykwalifikowanych specjalistów, których ogromna wiedza i doświadczenie jest dla nas bezcenne. Profesjonalizm ludzi tworzących Nutrimilk jest gwarancją sukcesu we współpracy z klientem, tworzeniem długofalowych relacji , co czyni nas partnerem biznesowym, o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym, europejskim i światowym.

lokalizacja na mapie
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.