› FIRMY
› OGŁOSZENIA
› AUKCJE

produkcja, handel, usługi

›› meble i akcesoria (12)
›› krawiectwo (14)
›› piekarnie (6)
›› produkcja opakowań (11)
›› przemysł skórzany (16)
›› przemysł spożywczy (10)
›› handel detaliczny (19)
›› hurtownie (39)
›› usługi reklamowe (78)
›› video i foto (3)
›› tłumaczenia (30)
›› serwis AGD (4)
›› usługi tapicerskie (4)
›› zakłady sprzątania (19)
›› pośrednictwo pracy (6)
›› kwiaciarnie (1)
›› zakłady pogrzebowe (2)
numer wpisu 108, data dodania 2012.01.12, odsłon 74445, edytuj
Elbląg 82-300, ul. Grunwaldzka 60-66
tel. 55 233 99 85

o firmie

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą największego w Północnej Polsce salonu meblowego – Sonik. Firma od 1991 roku współpracuje z czołowymi producentami, których marki znane są w Polsce i za granicą. Na powierzchni 7000 m2 prezentowany jest asortyment 180 dostawców mebli oraz artykułów aranżacyjnych. Sonik poza meblami oferuje również wyszukane i unikatowe dodatki dekoracyjne. Chcąc sprostać wymaganiom, salon uaktualnia ofertę o  nowości związane z szeroko rozumianym wystrojem wnętrz.

W propozycji sklepu znajdą Państwo produkty o bogatej kolorystyce i deseniu, pasujące do każdego pomieszczenia. Sonik oferuje meble do jadalni, sypialni, salonu oraz meble dziecięce i młodzieżowe. Nie zależnie od rodzaju materiałów wykorzystywanych do produkcji, wszystkie charakteryzuje bardzo wysoka jakość. Obfita gama asortymentu usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo salon posiada profesjonalny serwis montażowy i reklamacyjny.

Dla wszystkich, którzy w proponowanych aranżacjach nie znajdą nic dla siebie, firma oferuje własne wyroby: meble na zamówienie, kuchnie, garderoby, meble w/g projektu klienta. Serdecznie zapraszamy do sklepu meblowego Sonik oraz zachęcamy do zapoznania się z bieżącymi akcjami promocyjnymi oraz wyprzedażami sezonowymi.

galeria zdjęć   zobacz więcej zdjęć ›
lokalizacja na mapie
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.