› FIRMY
› OGŁOSZENIA
› AUKCJE

produkcja, handel, usługi

›› meble i akcesoria (12)
›› krawiectwo (14)
›› piekarnie (6)
›› produkcja opakowań (11)
›› przemysł skórzany (16)
›› przemysł spożywczy (10)
›› handel detaliczny (19)
›› hurtownie (39)
›› usługi reklamowe (78)
›› video i foto (3)
›› tłumaczenia (30)
›› serwis AGD (4)
›› usługi tapicerskie (4)
›› zakłady sprzątania (19)
›› pośrednictwo pracy (6)
›› kwiaciarnie (1)
›› zakłady pogrzebowe (2)
numer wpisu 3110, data dodania 2014.05.26, odsłon 59982, edytuj
Elbląg 82-300, ul. 1-go Maja 58M
tel. 517 517 367
tel. 796 351 553

Hurtownia Kosmetyczna

Hurtownia kosmetyczna „KOsklep rzęsy i paznokcie” rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku. Jesteśmy młodą firmą, która wyznaje zasady: profesjonalizm, rzetelność, zadowolenie klientów. Śmiało możesz nam zaufać, ponieważ te trzy wartości są podstawą naszej firmy. Serdecznie zapraszamy Cie do odwiedzenia naszej siedziby w Elblągu.

Realizujemy koncepcję zaopatrzenia salonów kosmetycznych, centrów szkoleniowych jak i osoby prywatne w rejonie województwa Warmińsko-Mazurskiego z wyłącznością na miasto Elbląg. Obsługujemy szeroko zaopatrzony sklep stacjonarny jak i sklep online

Jako pierwsi na terenie województwa zgodnie z założoną polityką sprzedaży, skierowaliśmy swoją ofertę wyłącznie do profesjonalistów. Zostało to docenione przez liczną grupę klientów i w krótkim czasie pozwoliło nam zyskać grono wielu zadowolonych klientów. Wypracowane przez naszą firmę standardy obsługi klienta znalazły uznanie w ocenie importerów i producentów, którzy powierzyli nam wyłączne reprezentowanie kilku marek kosmetycznych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, dzięki temu możesz liczyć na najniższe ceny, oraz najlepszą ofertę produktów.

Naszym głównym celem jest zapewnienie kompleksowej oferty, co ma odzwierciedlenie nie tylko w dostępnym asortymencie ale również w szerokim wachlarzu usług kosmetycznych.

Profesjonalne doradztwo, wszechstronna oferta - to tylko najważniejsze z naszych wielu atutów. Proponując nawiązanie współpracy z Hurtownią Kosmetyki Profesjonalnej KOsklep oddajemy do Państwa dyspozycji nasze doświadczenie w branży kosmetyki profesjonalnej.

Zapraszamy do współpracy. Zespół KOsklep

zobacz salon   zobacz więcej zdjęć ›
lokalizacja na mapie
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.