› FIRMY
› OGŁOSZENIA
› AUKCJE
A1 _ MAZURY DUZY

turystyka i noclegi

›› biura podróży (25)
›› hotele (20)
›› pensjonaty (0)
›› agroturystyka (11)
›› domy wczasowe (0)
›› kempingi (1)
numer wpisu 2909, data dodania 2013.01.21, odsłon 18094, edytuj
Elbląg 82-300, ul. Pl. Słowiański  2
tel. (55) 230-61-36
tel. kom. 500-055-051
tel. kom. 502-456-896

strona główna

Serdecznie zapraszamy do Arbiter Hotel *** położonego w centrum miasta, w sąsiedztwie Starówki i Przystani Żeglugi. Arbiter Hotel to największy w Elblągu obiekt konferencyjny, który oferuje kompleksową i w pełni profesjonalną organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych i konferencyjnych – "Centrum Konferencyjne".

Doskonałe warunki do ich przeprowadzania, stwarzają walory lokalowe hotelu oraz urozmaicona oferta kulinarna restauracji wzbogacona pakietem imprez towarzyszących. Dobra lokalizacja Hotelu, stanowi doskonałą bazę do organizacji imprez rekreacyjno- wypoczynkowych. Obiekt posiada 112 pokoi, w tym 5 apartamentów, 2 Restauracje i Klub Nocny Arbiter VIP, 7 Sal Konferencyjnych od 12 do 206 osób z pełnym wyposażeniem. Zapraszamy do skorzystania z bogatej i różnorodnej oferty imprez okolicznościowych, od kameralnych przyjęć w gronie rodzinnym, aż po wystawne bankiety i niezapomniane bale. Zorganizujemy Państwu konferencje, sympozja, szkolenia, imprezy integracyjne i motywacyjne, eventy, pikniki.

Nasze doświadczenie, profesjonalna obsługa oraz bogate zaplecze gastronomiczne, konferencyjne i rekreacyjne są tego gwarancją. Usytuowanie Elbląga w sąsiedztwie Żuław Wiślanych pozwala na ciekawą organizację czasu wolnego. Urokliwe krajobrazy Wysoczyzny Elbląskiej stanowią wielką atrakcję dla turystów.

Dodatkowym atutem jest bliskość do Malborka, gdzie znajduje się Zamek Krzyżacki wpisany na listę UNESCO w 1997 roku, który obecnie przyciąga niezliczone rzesze turystów. W oparciu o atrakcje okolic Elbląga specjalizujemy się w organizacji pobytów turystycznych oraz konferencyjnych z urozmaiconym programem.

Naszym Gościom szczególnie polecamy: Rejs Kanałem Elbląskim – rejs statkiem po trawie, wycieczki wodolotem do Krynicy Morskiej, wycieczki do Kaliningradu, do Fromborka, Trójmiasta. Dodatkową atrakcją są wycieczki do Obwodu Kaliningradzkiego drogą morską.

lokalizacja na mapie
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.