› FIRMY
› OGŁOSZENIA
› AUKCJE
A1 _ MAZURY DUZY
B1 - Stawbud
› video prezentacje firm
› Salon Urody Marzena Gross. Zabiegi okiem naszej kamery
ponad rok temu  03.12.2012

Jeśli jeszcze nie znasz Salonu Urody Marzena Gross lub poszukujesz rzetelnej i profesjonalnej kosmetyczki, to właśnie znalazłaś gabinet, którego szukasz. Możesz się o tym przekonać w trakcie Dni Otwartych 5-8 grudnia br.

A oto, co przygotowaliśmy dla naszych klientów z tej okazji:
  • rewelacyjne zabiegi kosmetyczne z dużym rabatem 30-50 % np. Masaż twarzy Thalgolift, Mezoterapia bezigłowa falą radiową, Mikrodermabrazja*, makijaż permanentny
  • hit promocji - za każde wydane 50 zł na dowolny zabieg, możesz zakupić kremowy błyszczyk do ust Calvina Kleina za jedyne 25 zł (w ofercie także inne kosmetyki kolorowe w wyjątkowych cenach)
  • wspaniałe kosmetyczne prezenty dla Twoich bliskich: zestawy kosmetyczne*, kosmetyki do twarzy Thalgo, a także aromatyczne produkty do domowego Spa Organique, takie jak: kule do kąpieli, masła do ciała, balsamy, peelingi, mydła, sole, oleje – 10 % rabatu
  • loteria z nagrodami
  • pokaz zabiegów kosmetycznych na żywo
*promocje się nie łączą.
Pokazy zabiegów na żywo
DNI OTWARTE z ekspertem Thalgo
7 grudnia w piątek serdecznie zapraszamy na spotkania z naszym gościem z firmy Thalgo, wieloletnim jej szkoleniowcem, Panią Anetą Hregorowicz. Nasz ekspert to doświadczona kosmetolog specjalizująca się w kosmetyce anti-aging, jest jej wielką znawczynią i pasjonatką. Zaprezentuje naszym klientkom najnowsze trendy w kosmetyce przeciwzmarszczkowej młodej i dojrzałej skóry.
Zaplanowaliśmy z Panią Anetą dwa aktywne spotkania z klientkami - dla z grup wiekowych 30+ i 40+. W trakcie tych spotkań panie będą mogły zobaczyć, dotknąć, ale także doświadczyć ( dla chętnych osób)na swojej skórze prezentowane kuracje. Przy tej okazji możesz także zapytać naszego specjalistę o pielęgnację odpowiednią dla Ciebie.
Godz.12.00 zabiegi dla 30+
Zabieg z aktywnym colagenem - Nowość Thalgo, zabieg silnie nawadniający, niwelujący pierwsze zmarszczki, Masaż Tahalgolift-unikatowy i bardzo skuteczny masaż na mięśniach twarzy, alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej.
Godz.16.00 zabiegi dla 40+
Zabieg Silicium - zabieg z krzemem, silnie odżywczy, napinający podciągający owal twarzy, Masaż Thalgolift - unikatowy i bardzo skuteczny masaż na mięśniach twarzy, alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej.
Z powodu ograniczonej liczby miejsc na pokazy zabiegów prosimy o telefoniczną rezerwację pod nr tel. 55 236 22 88
Serdecznie zapraszamy.
Salon Urody Marzena Gross
Elbląg ul. Nitschmanna 20-22
Tel.55 236 22 88
www.salonurody.pl
Zobacz film z naszej wizyty w Salonie Urody Marzena Gross
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.