› FIRMY
› OGŁOSZENIA
› AUKCJE
A1 _ MAZURY DUZY
B1 - Stawbud
› video prezentacje firm
› Tartak Jagodno – najlepsi w swoim fachu
ponad rok temu  20.11.2012

Mający swoją siedzibę pod Elblągiem Tartak Jagodno, już od 22 lat zajmuje się przemysłowym przerobem drewna. Firma wykonuje projekty konstrukcji drewnianych typu altany, wiaty, patia wraz z przygotowaniem materiału do zamontowania. Realizuje indywidualne projekty zarówno typowe jak i nietypowe.

Tartak Jagodno jest firmą rodzinną, która rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku. Posiada bogatą ofertę asortymentową. Specjalizuje się głównie w produkcji elementów konstrukcyjnych więźb dachowych i domów szkieletowych.

Tartak ma w swojej ofercie m.in. deski elewacyjne, podłogowe i boazeryjne, przeznaczone do wykończenia zewnętrznego domów w konstrukcji szkieletowej jak również domków letniskowych, altan i innych zastosowań według upodobań klientów.

Firma oferuje impregnację elementów konstrukcyjnych metodą zanurzeniową. Stosuje profesjonalne środki od ochrony drewna konstrukcyjnego. Posiadamy także w ofercie drewno opałowe bukowe oraz wiązki opałowe z drewna iglastego.

Tartak w Jagodnie proponuje również swoim klientom trzcinę, jako materiał pokrycia dachowego domów mieszkalnych i garaży. Dach kryty strzechą stanowi naturalny izolator, który zapobiega dużym wahaniom temperatury wewnątrz budynku niezależnie od warunków od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz.

Tartak Jagodno
Elbląg 2 82-310, ul. Jagodno 1
tel. (55) 234 28 21
tel. (55) 234 93 81
www.tartak-jagodno.pl
biuro@tartak-jagodno.pl------------------------------------------------------------ artykuł sponsorowany --------------------------------------------------

Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.